Offshore (zahraniční) společnosti

ANONYMITA

zajistěte si anonymitu
vlastnické struktury

AKČNÍ CENA od 12.900,-

nejlevnější offshore
společnosti na trhu

DAŇOVÉ ÚSPORY

snížení daňové zátěže
legitimní cestou

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ

společnost založíme
již za 3 hodiny

Jaké offshore lokality nabízíme?

 

společnost ve
Velké Británii (Ltd.)

více

společnost na
Seychelách (IBC.)

více

společnost v USA (Inc.)

více

společnost na Hawaii (Inc.)

více

společnost v Rumunsku (SRL.)

více

společnost v Hong Kong (LIMITED)

více

Jak probíhá proces tvorby offshore struktury?

 

provedeme analýzu
Vašeho podnikání
a Vašich potřeb

s daňovými a účetními
poradci připravíme návrh
vhodné offshore struktury

provedeme realizaci
Vámi zvolené
offshore struktury

Často kladené otázky

 

Má Seychelská společnost stále anonymní strukturu vlastnictví?

“I přes to, že od roku 2014 už neexistují na Seychellách akcie na majitele, nikdo nikdy a žádným způsobem nemůže dohledat majitele společnosti. Jednoduše proto, že se majitelé nezapisují do žádného rejstříku. Pokud potřebujete, nabízíme navíc služby nominee akcionáře.”

Musí Seychellská společnost vést účetnictví a předkládat jej včetně výroční zprávy seychelskému státnímu orgánu?

“Na Seychelách nejsou finanční úřady, tj. žádnému státnímu orgánu se nic nepředkládá. Výroční zpráva společnosti je pouze potvrzením, že seychelská společnost existuje, má platné sídlo a řádně zaplatila svůj roční poplatek vládě.”

Jsou britské LTD společnosti anonymní?

“Společnost ve Velké Británii je relativně anomyní. Ankcionáři (majitelé) společnosti se nezapisují do obchodního rejstříku, ale bohužel kdokoliv si může objednat speciální dokumenty, kde jsou vidět jména upisovatelů akcií. Majitele však nejde zjistit pouze například přes internet.”

Mohu podnikat s LTD společností na přímo, nebo kdy si musím v ČR založit organizační složku? (od ledna 2014 se org. složka přejmenovala na odštěpný závod zahraniční právnické osoby)

“Ze zákona můžete 6 měsíců (bráno 6 měsíců v roce, ať už půjdou za sebou nebo ne) podnikat přímo z LTD společnosti pokud budete poskytovat služby. Po této lhůtě se musíte zaregistrovat k DPPO (identifikovat se k dani) u českého FÚ. V případě, že chcete zaměstnávat zaměstnance (na dohodu nebo na pracovní poměr), nebo na společnost přepsat automobily, nebo mít sklad či kancelář, tak už musíte mít organizační složku (odštěpný závod zahraniční právnické osoby).”

Jak dlouho trvá založení UK LTD a jak dlouho SEY LTD?

“Britská LTD společnost je založena v rozmezí 3 – 12 hodin. Seychelská za cca 3 – 5 pracovních dní.”

Proč bych si měl založit LTD zrovna od Vás?

“Protože poskytujeme profesionální služby se zárukou. Každá námi založená britská společnost nejpozději do měsíce od založení obdrží 2 nejdůležitější kódy potřebné pro chod společnosti. První je Web Filling Authentification number (je to kombinace pěti číslic a písmen, není to registrační číslo společnosti) tímto kódem se přihlašujete do elektronického obchodního rejstříku, provádíte změny ve společnosti a podáváte každý rok výroční zprávu společnosti (povinně). Druhý kód je UTR number, to je kód pro komunikaci s finančním úřadem, tímto kódem se každý rok podává daňové přiznání, byť by mělo být nulové.”

Jaké dokumenty od britské společnosti od Vás dostanu v rámci základního balíčku založení společnosti za 14.900,-Kč

“Po založení společnosti od nás v rámci ceny dostanete v elektronické podobě Ceritifkát o založení společnosti, Stanovy a společenskou smlouvu společnosti, akcie, výpis společnosti s Web Filling Authetification number. Do tří týdnů nám finanční úřad pošle na naši adresu Vaše UTR number. Po založení Vám posíláme link na britský obchodní rejstřík, kde si sami můžete zkontrolovat že společnost existuje a je správně zapsána.”

 

Diana Okrouhlicka
Diana Okrouhlicka
Velmi oceňuji profesionalitu a služby, které mi byly poskytnuty. Celková komunikace byla velmi na vysoké úrovni. Mohu jen doporučit.
Slukar Macprask
Slukar Macprask
Potřeboval jsem založit s.r.o., vše jsme stihli za 5 prac. dnů na výbornou. Nyní využívám služeb účetní kanceláře. Spokojenost. Miromiji s.r.o.
Tomáš Veverka
Tomáš Veverka
Potřeboval jsem koupit hotovou firmu, zařídili vše velice rychle, bez problémů, příjemný přístup, stejně tak bezproblémové vedení virtuálního sídla.
Daniel Nevaril
Daniel Nevaril
Měl jsem možnost využít zasedací místnost a musím konstatovat, že firma nabízí vysoký standart, který bych doporučil příteli.
Radim Měchura
Radim Měchura
Nejlepší partner pro zakládání firem, včetně koncesované živnosti vše vyřízeno neskutečnou rychlostí, obětavostí a ochotou. Mohu vřele doporučit.
Korkysjewels
Korkysjewels
Založení společnosti - poptali jsme v Praze u několika společností, některé nezvedli telefon ani se neozvali zpět, další že termín u notáře mají nejdříve až za týden... Zavolali jsme do RTB, milá slečna zodpověděla lajkům "asi pro ně přihlouplé dotazy" 🙂 s přehledem a trpělivostí, poslala obratem e-mailem shrnutí celého rozhovoru plus co požadují a ceny. Po tom co jsme vše poslali zpět, tak jsme měli termín u notáře zajištěn ještě na ten samý den, tomu říkáme promptní reakce firmy co chce podnikat a chce zákazníky! Klobouk dolů. Mockrát děkujeme, vše bylo ok a doporučujeme.
Marek Pavlík
Marek Pavlík
Profesionální jednání a velká ochota, jaká se dnes již, (bohužel) moc nevidí. Doporučuji všem, kteří si váží svého času a jsou zastáncem hesla "každý má dělat to, co umí". RTB holding UMÍ a ušetřil mi mnoho času, problému a financí. RESPEKT
Statis Damianidis
Statis Damianidis
Skvělé a rychlé služby - zde nám však vyhověli i našim nestandardním požadavkům. Vše bylo rychle vyřízené, schůzka do druhého dne, zajištění notáře v tentýž den, klasické založení bez expres příplatku do 4 dnů. Doporučujeme!
Hana Blažková
Hana Blažková
Ještě jednou velice děkuji za skvělé služby. Využila jsem službu založení firmy expres do 24 hodin - vše proběhlo v pořádku, a ve slibovaném čase. Skvělé jednání, perfektní přístup. Mohu všem vřele doporučit. Pokud budu ještě někdy zakládat další společnost určitě se opět obrátím na RTB holding.
Elena Stachovičová
Elena Stachovičová
Využila jsem Založení společnosti na klíč od společnosti RTB holding a musím ocenit profesionalitu a rychlost při vzniku mé společnosti a přípravě veškerých potřebných dokumentů. Také oceňuji užitečné rady, které mi tato společnost při procesu poskytla. Děkuji ještě jednou. Je radost vidět, že v dnešní době dělají firmy svou práci poctivě.

    Máte nějaký dotaz?

    Chci být informován o novinkách a akcích

    * povinná položka

    Můžete nám také napsat na spolecnosti@rtbholding.cz
    nebo zavolat na +420 777 711 106.