Založení společnosti na klíč od 6.900 Kč

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ

založení společnosti “express” do 1 hod.

OD 6.900 KČ

garantujeme nejnižší cenu na trhu

BEZ POPLATKŮ

žádné skryté poplatky, žádné hvězdičky

PRESTIŽNÍ SÍDLO

využití prestižních adres na našich nemovitostech

Ceník založení společnosti

 

Zvýhodněná cena ?
s vlastním sídlem ?

 

Ceny jsou konečné, bez skrytých poplatků. Všechny náležitosti jsou již v ceně:

 

 • právní poradenství
 • příprava dokumentů
 • ohlášení volných živností (1tis.)
 • notářský zápis
 • podání návrhu na Obch. rejstřík
 • kolky na Obch. rejstřík
 • podání na Obch. rejstřík přes notáře (výpis k s.r.o. do 48h od zapsání do OR nebo EXPRESS)
 • zastupování před úřady

 

NOVINKA 2023 – za příplatek 1000 + 21% DPH Kč – EXPRESNÍ ZALOŽENÍ DO 1 Hod.
od sepsání notářského zápisu (platí pouze pokud máte “volné” živnosti)

 

Jak probíhá založení s.r.o.?

 

Kontaktujte nás
telefonicky, e-mailem
či pomocí fomuláře
připravíme veškeré
potřebné dokumenty
pro založení společnosti
dále stačí jen jediná
schůzka u našeho notáře
nebo nám dáte plné moci

Často kladené otázky

 

Jak dlouho trvá založení S.R.O.?

“Obvykle, 4  prac. dny pokud si klient vyřizuje pouze “volné živnosti”, kdyby chtěl klient i nějakou speciální živnost (např. řemeslnou), tak se doba může prodloužit až na 7 prac. dnů. Pro klienty jsme schopni vyřídit i “EXPRESS” , je za příplatek 1.000 + 21% DPH Kč,  založení s.r.o. s volnými živnostmi je tak vyřízeno do 1 hod. od sepsání notářského zápisu.”

Jaké jsou možnosti platby?

“Můžete platit převodem či hotově, platbu musíme mít ovšem vždy před tím, než začneme s.r.o. zakládat. Založení na splátky apod. není možné.”

Kolik schůzek je potřeba?

“Stačí pouze 1 schůzka, během které si předáme dokumenty a platbu a zároveň vyřídíme i notáře.”

Co vše potřebuji pro založení S.R.O.?

“Všechny potřebné dokumenty připravujeme my v rámci služby. Postup je takový, že klient zavolá nebo pošle e-mailem poptávku, my mu obratem posíláme informační e-mail, který obsahuje kompletní ceny a jednotlivé body, které klient musí vyplnit, abychom mohli připravit dokumenty a objednat notáře. Po zaslání tohoto e-mailu klientem, zkontrolujeme údaje a objednáváme termín v notářské kanceláři.”

Je problém exekuce – insolvence – konkurz?

“Exekuce: u funkce jednatele = není, musí se nahlásit předem, u funkce společník = ano, protože exekutor může obstavit i podíl, který osoba s exekucí bude vlastnit, společnost je pak neprodejná a každý obchodní partner tuto informaci zjistí z veřejného rejstříku. Insolvence: u funkce jednatele = není, musí se nahlásit předem, u funkce společník = ano, máte omezené nakládání s majetkem. Konkurz vadí ve všech případech.”

Registrace k DPH?

“ Registrace k “DPH” Dani z přidané hodnoty, je možná poté co je společnost založena, má přidělené IČ a jednateli dojde prostřednictvím České pošty přístup do datové schránky společnosti.Registrace k DPH trvá v rozmezí 1-2 měsíce, vždy záleží na příslušném Finančním úřadu. Klientům nabízíme pouze asistenci při registraci k DPH.”

Může být jednatel i osoba ze zahraničí?

“ Ano jednatelem společnosti může být i osoba bez trvalého pobytu v ČR, tato osoba musí doložit výpis z rejstříku trestů, v případě občana mimo EU, tak musí mít rejstřík trestů i z rodné země a soudně ho nechat přeložit. Společník výpis z rejstříku trestů nedokládá.”

Základní kapitál

“ Základní kapitál je volba klienta. Může vložit od 1 Kč do 200.000 Kč dle svých možností. Základní kapitál si skládá klient v kterékoliv bance sám. V případě více jak jednoho společníka by částka základního kapitálu měla být dělitelná počtem společníků na celé koruny.”

Kolik osob do S.R.O. potřebuji?

“ Základní nastavení je 1 jednatel a 1 společník. Můžou to být různé osoby nebo ta samá, to zákon neukládá.”

Může být jednatelem nebo společníkem právnická osoba?

“ Ano, může.”

 

Šetřete čas i peníze a kupte si Ready-made s.r.o.

Diana Okrouhlicka
Diana Okrouhlicka
Velmi oceňuji profesionalitu a služby, které mi byly poskytnuty. Celková komunikace byla velmi na vysoké úrovni. Mohu jen doporučit.
Slukar Macprask
Slukar Macprask
Potřeboval jsem založit s.r.o., vše jsme stihli za 5 prac. dnů na výbornou. Nyní využívám služeb účetní kanceláře. Spokojenost. Miromiji s.r.o.
Tomáš Veverka
Tomáš Veverka
Potřeboval jsem koupit hotovou firmu, zařídili vše velice rychle, bez problémů, příjemný přístup, stejně tak bezproblémové vedení virtuálního sídla.
Daniel Nevaril
Daniel Nevaril
Měl jsem možnost využít zasedací místnost a musím konstatovat, že firma nabízí vysoký standart, který bych doporučil příteli.
Radim Měchura
Radim Měchura
Nejlepší partner pro zakládání firem, včetně koncesované živnosti vše vyřízeno neskutečnou rychlostí, obětavostí a ochotou. Mohu vřele doporučit.
Korkysjewels
Korkysjewels
Založení společnosti - poptali jsme v Praze u několika společností, některé nezvedli telefon ani se neozvali zpět, další že termín u notáře mají nejdříve až za týden... Zavolali jsme do RTB, milá slečna zodpověděla lajkům "asi pro ně přihlouplé dotazy" 🙂 s přehledem a trpělivostí, poslala obratem e-mailem shrnutí celého rozhovoru plus co požadují a ceny. Po tom co jsme vše poslali zpět, tak jsme měli termín u notáře zajištěn ještě na ten samý den, tomu říkáme promptní reakce firmy co chce podnikat a chce zákazníky! Klobouk dolů. Mockrát děkujeme, vše bylo ok a doporučujeme.
Marek Pavlík
Marek Pavlík
Profesionální jednání a velká ochota, jaká se dnes již, (bohužel) moc nevidí. Doporučuji všem, kteří si váží svého času a jsou zastáncem hesla "každý má dělat to, co umí". RTB holding UMÍ a ušetřil mi mnoho času, problému a financí. RESPEKT
Statis Damianidis
Statis Damianidis
Skvělé a rychlé služby - zde nám však vyhověli i našim nestandardním požadavkům. Vše bylo rychle vyřízené, schůzka do druhého dne, zajištění notáře v tentýž den, klasické založení bez expres příplatku do 4 dnů. Doporučujeme!
Hana Blažková
Hana Blažková
Ještě jednou velice děkuji za skvělé služby. Využila jsem službu založení firmy expres do 24 hodin - vše proběhlo v pořádku, a ve slibovaném čase. Skvělé jednání, perfektní přístup. Mohu všem vřele doporučit. Pokud budu ještě někdy zakládat další společnost určitě se opět obrátím na RTB holding.
Elena Stachovičová
Elena Stachovičová
Využila jsem Založení společnosti na klíč od společnosti RTB holding a musím ocenit profesionalitu a rychlost při vzniku mé společnosti a přípravě veškerých potřebných dokumentů. Také oceňuji užitečné rady, které mi tato společnost při procesu poskytla. Děkuji ještě jednou. Je radost vidět, že v dnešní době dělají firmy svou práci poctivě.

  Máte nějaký dotaz?

  Chci být informován o novinkách a akcích

  * povinná položka

  Můžete nám také napsat na spolecnosti@rtbholding.cz
  nebo zavolat na +420 777 711 106.